Gabinet Kosmetyczny Mokotów
Menu Mobilne

Zabiegi na ciało

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe (ang. AirBrush Tanning) to nowoczesna metoda opalania wyjątkowo popularna na Zachodzie Europy, w USA, Kanadzie i Australii. Swoje powodzenie zawdzięcza m.in. absolutnemu bezpieczeństwu stosowania oraz równomiernemu i naturalnemu efektowi opalenizny.

W naszym gabinecie stosujemy płyn stworzony przez Académie Scientifique de Beauté, którego formuła składników umożliwia uzyskanie na ciele idealnego koloru naturalnej opalenizny bez względu na karnację skóry. Płyny zawierają unikalne stężenie czynników aktywnych, tzw. DHA, które wchodzą w reakcję z zewnętrzną warstwą skóry (naskórkiem) i powodują jej zbrązowienie. Dzięki tej formule z zabiegów natryskowych mogą korzystać także osoby o bardzo jasnej i wrażliwej skórze.

Preparaty Bronz`express Pro są w 100% bezpieczne. Składnik DHA jest stosowany w kosmetyce i dermatologii od 30 lat. Nigdy nie znaleziono efektów ubocznych jego działania. W skład produktów wchodzą także składniki odżywcze i nawilżające skórę.

Można także wykonywać częściowe opalanie (twarzy, dekoltu lub nóg) używając dyfuzora z wymiennymi pojemnikami gazowymi. Oba urządzenia proponowane przez nasz gabinet zostały przetestowane w laboratoriach Académie Scientifique de Beauté.

Jakość tych produktów została doceniona przez klientów na całym świecie. Preparaty spotkały się również z uznaniem branży kosmetycznej, która na targach Nouvelles Esthetiques w Paryżu przyznała linii samoopalaczy Bronz`express pierwszą nagrodę za najlepszą innowację 2005 roku.

Cena zabiegu 100 zł (całe ciało)

Odchudzanie metodą VIP System

VIP System Mokotów Tradycyjne metody leczenia otyłości zostały ostatnio zrewolucjonizowane przez zastosowanie wyrafinowanych urządzeń w medycynie estetycznej.

Od niedawna również w Polsce, w najlepszych gabinetach, są dostępne zabiegi aparatem Vip Line. Posiada on unikalną funkcję TransionŽ, przyspieszającą odchudzanie. To rodzaj elektronicznego fitness, gdzie każdy 25 minutowy zabieg daje tyle, co kilka godzin ćwiczeń na siłowni! Podczas zabiegu specjalne Fale Kierunkowe sprawiają, że wiązki twoich mięśni wykonują nieco inne ruchy, niż przy tradycyjnej mikroelektrostymulacji, wykorzystywanej na przykład w fizykoterapii. Stymulowane mięśnie, pobierając energię z okolicznych tkanek tłuszczowych, spalają cukier i tłuszcz.

Programy:

  • odchudzanie - miejscowe lub ogólne - wymierne w centymetrach już od pierwszego zabiegu
  • zwalczanie cellulitu oraz obrzęków
  • ujędrnianie i lifting zwiotczeń ciała (także po ciąży)
  • poprawa kształtu i liftingu biustu, pośladków, brzucha
  • drenaż ciała - limfatyczny oraz żylny
  • wzmacnianie mięśni, we wszystkich warstwach - od warstwy głębokiej do powierzchniowej
  • precyzyjne modelowanie figury
VIP System Mokotów VIP System Mokotów VIP System Mokotów VIP System Mokotów

Po zabiegu czujemy się zrelaksowani. Zalecane są serie zabiegów po 10 - 12 co drugi dzień. Każdy następny zabieg zwiększa i utrwala uzyskany efekt. Cena zabiegu już od 80 zł

Przeciwwskazania:

Z VIPa mogą korzystać wszystkie osoby za wyjątkiem kobiet w ciąży lub osób posiadających stymulatory serca. Nie sposób wymienić wszystkich usług, jakie oferowane są w tym miłym miejscu, tym bardziej, że z dnia na dzień są wprowadzane nowe oferty oraz atrakcyjne ceny na promocyjne zabiegi.

Zapewniam, że spotkacie się Państwo z profesjonalną obsługą, sterylnymi warunkami i miłą atmosferą.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus id molestie justo. In ac venenatis elit. Nullam semper odio nec odio egestas, eu pellentesque diam lobortis. Vivamus id odio eu nisl iaculis porta. Suspendisse pharetra hendrerit leo, eu lobortis quam viverra vitae. Aliquam laoreet vitae elit ac semper. Quisque felis magna, consectetur ullamcorper felis nec, aliquet vulputate ex. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aliquam vitae aliquet tellus.

Kosmetyczka Mokotów

Gabinet Kosmetyczny Mokotów

Gabinet Kosmetyczny na Mokotowie

Manicure Mokotów

Pedicure Mokotów

Gabinet Kosmetyczny Warszawa

Zabiegi Liftingujące Mokotów

Zabiegi Pojędrniające Mokotów